sobota, 14 lipca 2012

Lakierowy raj

Zanim przejdę do tematu lakierowego, wspomnę że wczoraj rano miał być post. Ale nie było. Dlaczego? Bo w poprzedzający wieczór Moris grau w gre :D No, może gierkę - Shop Empire 2 (tu link do jedynki). Stara ja i głupia, aż wstyd się przyznać :P (ponad 10 lat temu miałam fazę na Simsy, do tej pory pamiętam jeden z kodów: klapaucius) Całe szczęście, że już ją kończę, zostało mi pięć zadań do odblokowania i wracam do rzeczywistości :). Plusem gry jest to, że można ją zostawić samą sobie i kasa się zbiera. Teoretycznie więc post był do napisania, ale w praktyce mój komputer stanął dęba i szybkie, sprawne obrabianie zdjęć stało się niemożliwe.

Sprawa jest prosta, budujemy centrum handlowe. 


Mamy pięć miast.


Zobaczcie jakie sławy nas odwiedzają :PJenna idealnie wyczuła chwilę :D


Oglądałam ten filmik na telefonie, w łóżku, tuż przed zaśnięciem. Ze śmiechu o mało nie obudziłam śpiącego obok mnie dwunożnego osobnika ;)
Swego czasu też graliśmy, ja w Tiny Wings i Slice It, Dwunożny w Angry Birds i Fruit Ninja. Teraz gram tylko w kości (Five Dice) jak na przykład gdzieś chwilę czekam, taka gra na szybko. Wolę bardziej użytkowe aplikacje, a w gry gramy na xboxie :)

Przechodząc do sprawy tytułowej. W przerwie w budowaniu sklepowego imperium wyszperałam zdjęcia raju dla lakierowych Essensomaniaczek:


Ale bym malowała, malowałabym jak szalona :D

Lakiery w nowych buteleczkach doczekały się własnej podstrony:

ZakupoweBestie była na zagramanicznych wojażach, przywiozła łupy i zapowiada, że będzie swatchować (a nawet rozdawać róż z LE Miami :))3 komentarze:

  1. *.* faktycznie raj. Już się nie mogę doczekać nowych C&G

    OdpowiedzUsuń
  2. O nie, o nie, o nie! Mój portfel umrze jesienią z głodu! *,* Teraz mam jescze większą motywację, żeby zadbać o paznokcie :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarze, wszystkie czytam z ciekawością, na wszystkie odpowiadam :) Nie ma potrzeby zostawiania linków do swojego bloga lub sugestii obserwowania. Zaglądam na blogi wszystkich komentujących i jeśli któryś mnie zaciekawi, dodaję do listy podglądanych ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...