wtorek, 3 lipca 2012

Essence - Colour Arts (swatches)


Pamiętam jak kiedyś kruszyłam kolorową kredę i mieszałam ją z piaskiem lub ze sobą nawzajem tworząc różne dziwne kolory :D
Essence jedną ze swoich jesiennych nowości przeniesie mnie chyba w tamte czasy ;) Kolekcja Colour Arts zawiera wszystko czego potrzebujemy do stworzenia własnych, unikalnych kosmetyków.  
(Pigmenty ok 10 zł; bazy: oczy, usta ok 7,5 zł, paznokcie ok 7 zł; słoiczki, aplikator: ok 5,5 zł. Produkty wchodzą do stałej oferty)

Pigmenty 
(pomarańczowe nazwy są podlinkowane swatchami)


BazyPojemniki i aplikator z sylikonową końcówką

Zastanawia mnie informacja o dostępności:
Germany, Switzerland, Spain, Italy, Netherlands/Belgium, Australia, South Africa, Slovenia, Lithuania, Russia, UAE, Egypt, Qatar, Tunisia, Kuwait and Uruguay.

Mam nadzieje, że to tylko jakieś "niedopaczenie" :D i Colour Arts będzie u nas dostępne.

3 komentarze:

  1. Jestem bardzo na tak! Szczególnie chodzi o te jaśniejsze pigmenty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Może jako limitka nie wejdzie do PL tylko po prostu wejdzie do stałej kolekcji tak jak to onegdaj bywało z takimi limitkami....

    OdpowiedzUsuń
  3. Raczej bezsensu byłoby wprowadzać to wszystko jako limitka, lepiej niech wejdzie do stałej oferty, przynajmniej z czasem będzie można uzbierać wszystkie kolory :p tylko ciekawi mnie ich jakość.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarze, wszystkie czytam z ciekawością, na wszystkie odpowiadam :) Nie ma potrzeby zostawiania linków do swojego bloga lub sugestii obserwowania. Zaglądam na blogi wszystkich komentujących i jeśli któryś mnie zaciekawi, dodaję do listy podglądanych ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...