niedziela, 22 lipca 2012

Blogserwacje >01< pigmenty Essence i bardzo długie warkocze :)

Pigmenty z kolekcji Essence Colour Arts niebawem trafią do sklepów, póki co niestety do tych poza granicami Polski. Jeśli wierzyć Naturze, u nas pojawią się w okolicach drugiej połowy sierpnia lub pierwszych dni września.


Całą kolekcję Colour Arts możecie zobaczyć TU. Większość nazw pigmentów podlinkowana jest swatchami, które już pojawiły się w sieci.

Ciekawostką jest, że pigmenty są wyprodukowane w Polsce :) (nie są to pierwsze takie produkty >> rozświetlacze). Produkują je u nas, następnie jadą do Niemiec, a potem z opóźnieniem wracają na nasze półki. Znakomicie :D


Cały filmik, z którego pochodzi zdjęcie, znajduje się TUTAJ
Są tam także swatche sześciu pigmentów zastosowanych samodzielnie oraz pigment ze zdjęcia zmieszany z lip base.Ostatnio mam jakąś fazę na korale, szczególnie takie dające po oczach ;) Dlatego pigment nr 06 WOW it’s orange! spodobał mi się najbardziej. Jestem ciekawa czy na żywo będzie bardziej koralem czy wow orangem :D


__________________________________________________________________________


TUTAJ pokazałam Wam moje włosy. I jeśli uważałyście że są długie, popatrzcie na to :D

Filmik z zeszłorocznego konkursu Warkocz Magdaleny na najdłuższy warkocz, 
odbywającego się podczas festynu św. Marii Magdaleny obchodzonego w Poznaniu
Zwycięski warkocz mierzył 155 cm.

Nie zamierzam dochodzić do takich długości, ale podziwiam za wytrwałość, bo sama wiem, że czasem długie włosy dają w kość ;)

Tegoroczny konkurs już dziś, jeśli ktoś się wybiera na festyn, to TUTAJ znajdują się przydatne informacje.

6 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa tych pigmentów:) Włosy mam "na chłopka" i jest to najwygodniejsze rozwiązanie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygoda z pewnością :) Ja już się nabyłam "na chłopaka" sporą część dzieciństwa i teraz chyba nadrabiam :D Póki mnie ktoś siłą nie zaciągnie, to nie zetnę krócej niż do łopatek.

   Usuń
 2. Półtora metra warkocza, szał ciał normalnie :D Ja zapuszczam ale tak do pasa bo dłuższe mi się nie widzą jakoś. "Na chłopaka" byłam całe dzieciństwo, nigdy więcej ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. Te super długie warkocze to dla mnie przesada, 1. i 2. miejsce przypomina mi po prostu ogon... :D Takie do pupy - ok. dłuższe już mi się nie podobają. :D Pani w pomarańczowej bluzce, na której jest w pewnym momencie zbliżenie, wygląda jakby miała naprawdę piękne włosy! Ciekawe jak wyglądają po rozpuszczeniu. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu to konkurs na najdłuższy warkocz ;)

   Usuń

Dziękuję bardzo za komentarze, wszystkie czytam z ciekawością, na wszystkie odpowiadam :) Nie ma potrzeby zostawiania linków do swojego bloga lub sugestii obserwowania. Zaglądam na blogi wszystkich komentujących i jeśli któryś mnie zaciekawi, dodaję do listy podglądanych ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...